K. Kayaş mah. 2401 cad. Gümüş Royal Sitesi No:11/B
Mamak/Ankara
ÇALIŞMA SAATLERİ PZT-CTİ: 09.00 - 18.00

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

(Beklenilen Kaliteli Hizmet!)

Kent Grup Otomotiv ihtiyacınıza ve zamanınıza göre diksiyonu düzgün anlayışlı personellerimiz ile kaliteli- güvenli ve en ekonomik şoförlü olarak transfer ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.


ANKARA ŞEHİR İÇİ TRANSFER

Şehir içi ve şehirler arası şoför' lü transfer hizmeti sunmaktayız.

Yolcularımıza şehir içinde ulaşmak istediği yerlere Kişiye Özel, Güvenli, Konforlu, Hijyenik ve Uygun Fiyatlı yolculuk seçenekleriyle, Ankara içinde nereye gitmek isterseniz isteyin size eşlik edecek, şehir trafiğinin stresinden, adres arama ve park sorunundan kurtaracak farklı hizmet sunuyoruz.

ANKARA ESENBOĞA HAVAALANI TRANSFER Yolcularımıza Havaalanı ulaşımlarında Kişiye Özel, Güvenli, Konforlu, Hijyenik ve Uygun Fiyatlı yolculuk seçenekleri sunarak, en rahat şekilde evlerinden, otelinden havaalanına yada havaalanından evlerine, otellerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

ŞEHİRLER ARASI TRANSFER Yolcularımıza şehir dışı yapacakları yolculuklarda Kişiye Özel, Güvenli, Konforlu, Hijyenik ve Uygun Fiyatlı seyahat etme imkanı sunuyoruz. Hangi şehre gitmek isterseniz isteyin sizlere eşlik ediyor, sizleri uzun yolculuğun yorgunluğundan kurtarıp dinlenerek huzurlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.